Poseł Madison Cawthorn (Republikanin z Karoliny PÓłnocnej)) powiedział, że ukraiński prezydent Wołodymyr Zełenski jest „bandziorem” i zarzucił obecnemu ukraińskiemu rządowi korupcję i oszustwa.

Sędzia z Chicago skazał skomromitowanego aktora na 150 dni więzienia i 30 miesięcy w zawieszeniu za okłamywanie policji ponad trzy lata po tym, jak opłacił dwóch mężczyzn, aby „upozorowali jego pobicie” w czasie którego wykrzykiwali rasistowskie i homofobiczne obelgi. Smolett pragnął aby tym upozorowanym "aktem nienawiści" wywindować swój publiczny profil.

Prezydent Joe Biden ogłosił we wtorek, że Stany Zjednoczone „atakują główną arterię gospodarki Rosji”, zakazując importu rosyjskiej ropy, co jest najnowszą sankcją mającą na celu ukaranie Moskwy za inwazję na Ukrainę.

Założycielka rosyjskiego centrum propagandowego w Nowym Jorku – która pomogła w przeprowadzeniu kampanii „Kocham Rosję” – została we wtorek postawiona w stan oskarżenia przez rząd federalny, za to że działała jako nielegalna agentka Kremla.

Komendant policji z Florydy został zwolniony z pracy but po tym, jak dochodzenie wykazało, że był zaangażowany w dyskryminujące praktyki promocyjne, między innymi za komentarz, że „ta ściana jest zbyt biała”, kiedy lustrował na zdjęcia personelu dowództwa departamentu.

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework