Kneset uchwalił w czwartek kontrowersyjną, tak zwaną ustawę o obywatelstwie, odmawiającą naturalizacji Palestyńczykom z Zachodniego Brzegu lub Strefy Gazy, którzy są w związku małżeńskim z obywatelami Izraela.

Według raportu, przywódcy Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie odebrali telefonu, gdy prezydent Biden próbował do nich zadzwonić, aby przedyskutować zwiększenie eksportu ropy w celu zrównoważenia podwyżek cen związanych z inwazją Rosji na Ukrainę.

Rzecznik chrześcijańskich kościołów w Ziemi Świętej oskarżył Izrael o dyskryminację chrześcijańskich turystów podczas zwykle ruchliwego sezonu świątecznego.

Cztery miesiące po aresztowaniu i tygodnie przed wizytą Herzoga podejrzani – wśród nich Palestyńczycy i Syryjczycy – praktykowali to, co turecki wywiad określił jako szpiegostwo „polityczne i wojskowe”.

Izrael wydał miliardy, przygotowując się do ataku w Iranie, zaopatrując się w rakiety Iron Dome, zaawansowaną broń precyzyjną i organizując ćwiczenia na wszystkich granicach.

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework