Polityk, która chce zostać pierwszą kobietą prezydentem Francji, ma nadzieję, że dzięki swojemu pierwszemu dużemu wiecowi zwiększy swoje szanse na wygraną.

Przemawiając w czwartek w zakładzie produkcyjnym GE Steam Power w Belfort we wschodniej Francji, Macron, który czeka na kwietniowe wybory prezydenckie, powiedział, że głównym celem nowej polityki jest zmniejszenie zużycia energii w kraju przy jednoczesnym zwiększeniu zdolności produkcyjnych energii bezemisyjnej.

Młoda aktywistka,Thaïs d'Escufon, opisała, że ​​została zaskoczona zanim została poddana próbom napaści seksualnej. Trwa śledztwo w celu odnalezienia sprawcy.

Ani Marine Le Pen, liderka skrajnej prawicy i trzecia kandydatka na prezydenta Francji, ani jej konkurent, ultrapolemista Éric Zemmour nie są poważnym zgrożeniem. Dla obecnego prezydenta Emmanuela Macrona najgroźniejszym rywale w wiosennych wyborach jest któś inny.

Liderka Zgromadzenia Narodowego Marine Le Pen obiecuje, że jeśli wygra przyszłoroczne wybory prezydenckie we Francji, jej kraj zapłaci za Polskę kary, które nałożył na nią TSUE w związku z łamaniem praworządności. Le Pen ma również nadzieję na stworzenie wraz z PiS frakcji w PE.

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework