Europejskie rządy stają się coraz bardziej nieugięte w traktowaniu nieszczepionych, coraz więcej blokad i grzywien w tysiącach dolarów. Niektórzy ludzie wyjeżdżają. Niektórzy walczą.

Niestety trend ten jest tylko nastepnym krokiem w procesie totalnej destabilizacji społecznej do, której prowadzi akceptacja ideologii LGBTQ.

Jeden z wiodących magazynów medycznych "Journal of the American Psychoanalytic Association" opublikował artykuł psychologa Dr Donalda Mossa, w którym to autor stwierdza w pełnym majestacie "nauki", iż bycie białym jest pasożytniczym schorzeniem, na które jeszcze nie wynaleziono skutecznej kuracji.

Jak to coraz częściej się zdarza, wszystko poszło o wpisy użytkowników w mediach społecznościowych, które w negatywny sposób traktowały udział czarnoskórych piłkarzy w angielskiej drużynie narodowej piłki nożnej. Brytyjski radiowy guru Mike Graham, który jest gospodarzem programu radiowego "Niezależna Republika Mike Graham", dzielnie przeciwstawił się tym rasistowskim wpisom.

Dana Stangel-Plowe, nauczycielka języka angielskiego, w drogiej prywatnej szkole "The Dwight-Englewood School" w New Jersey, złożyła rezygnacją ze swojej pozycji ze względy na wprowadzony w tej szkole program nauczania, który opiera się na neo-bolszewickiej rasowej teorii krytycznej.

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework