Wszyscy ci, którzy mieli przyjemność odwiedzić Warszawę w miesiącach od czerwca do końca września 2019 roku pamiętają zapewne, plakaty Muzeum Polin, które wyeksponowane były na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej w stolicy Polski.

Nigdzie wyraźniej nie uwidaczniają się intencje ostatnich ruchów "postępowo-liberalnych", niż w tym "starym", ale ostatnio odkrytym na nowo wywiadzie, którego udzieliła w 2015 roku jedna z założycielek Black Lives Matters, Patrisse Cullors, dla programu radiowego "Uprising with Sonali".

Po słynnej masakrze na Placu Tiananmen w Pekinie w 1989 roku ówczesny premier Australii Bob Hawke w swojej naiwności udzielił azylu politycznego i natychmiastowych praw do rezydencji dla około 10 tysięcy młodych obywateli chińskich przebywających w Australii na studenckich wizach.

Porównując wczorajsze wydarzenia protestu z Waszyngtonu z miesięcznymi zadymkami BLM i Antify z zeszłego roku to wydaje się, że policja nie musiała stosować się wczoraj do zasad "nienadużywania" siły.

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework