Obchody Halloween są próbą wyparcia tego co naturalne w polskiej tradycji, a więc podejścia do śmierci przesyconego chrześcijańską świadomością, że śmierć nie ma ostatniego słowa w naszym życiu – powiedział PAP redaktor naczelny tygodnika „Idziemy” ks. Henryk Zieliński.

Nowy program Disneya wycelowany w nastolatków promuje skrajnie lewicową organizację Black Lives Matter i promuje narracje, że cała policja jest „rasistowska” i „biali ludzie są z natury źli”.

Od kilku dni popularne niegdyś Mupety (The Muppet Show), dostępne są tylko na kontach dla dorosłych w przesyłaniu strumieniowym w Studio Disneya. Widzowie, którzy będą usiłowali obejrzeć odcinki, popularnego niegdyś serialu dla dzieci i młodzieży, zobaczą na początku tablicę informującą ich iż mogą być narażeni na "obraźliwe, dyskryminujące treści".

Przedstawiona ostatnio w parlamencie australijskim propozycja ustawy zmian w programach szkolnych dla Australii wygląda w najlepszym wypadku niepokojąco a w rzeczywistości przedstawia ona tragiczny obraz zmian jakie dokonały się w psychice tak zwanych ekspertów nauczania w ostatnim dwudziestoleciu.

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework