Wkrótce po tum jak Donald Trump zdecydował się aby wziąć Twitter, Facebook i Google do sądu w tak zwanym pozwie zbiorowym (LINK), 36 stanów skoncentrowało się na gigancie internetowym GOOGLE i bierze tę firmę, jak i jej prezesa Sundara Pichai, do sądu również w formie pozwu zbiorowego. Główny powód pozwu to "karanie nieposłusznych politycznie" deweloperów aplikacji, czyli pozbawianie możliwości umieszczania ich programów na smartfony na giełdzie aplikacji dostępnych na rynku internetowym.

Media Bloomberga podały w lipcu 2020 roku, iż  Facebook Marka Zuckerberga stracił 7,2 miliarda dolarów ponieważ wiele firm reklamowych, wycofało swoje bloki reklamowe z jego socjalnych mediów. Największą stratą dla Zuckerberga jest utrata firmy Unilever, która ogłosiła, iż nie będzie używać Facebook dla swoich reklam.

Czy obecny rząd naprawdę chce iść w ślady skrajnie lewicowej organizacji PETA? Czy nie widzą nasi poważni ministrowie pułapek zastawianych na nich przez postępowych działaczy inżynierii społecznej?

Po przedstawieniu noweli, zwanej powszechnie „piątką dla zwierząt”, aż piętnastu członków PiS, głosowało przeciwko tej ustawie. Kierownictwo partii postanowiło wówczas zawiesić ich w prawach członkowskich. Jak należy przypuszczać „za brak lojalności i dyscypliny partyjnej”.

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework